Strona Główna / Poznaj Magiczny Domek / Proces rezerwacji

Proces rezerwacji

Proces rezerwacji pobytu grup w Magicznym Domku

 1. Wstępnej rezerwacji należy dokonać telefonując pod nr 12 656 61 24, gdzie grupa zostanie wpisana do grafiku odwiedzających na konkretny termin.
 2. W drugim etapie należy przesłać do nas wypełniony formularz zgłoszeniowy /mailem: jj@magicznydomek.net/, który znajduje się na stronie głównej w zakładce Formularze z wpisanym terminem ustalonym wcześniej. /pkt. 1/. Formularz stanowi wiążącą rezerwację terminu pobytu w Magicznym Domku. 
 3. Po wysłaniu formularza należy oczekiwać potwierdzenia od nas przyjęcia grupy oraz informacji o wpłacie zaliczki od dziecka. /informacja zwrotna od nas będzie przesłana mailowo/
 4. Zaliczkę prosimy wpłacać na nr konta podany w kontakcie. Pozostałą kwotę wpłacamy w dniu przybycia gotówką na miejscu w Magicznym Domku lub przed najpóźniej dzień przed przybyciem przelewem na konto. Rozliczamy się zgodnie z otrzymanym potwierdzeniem. W przypadku rezygnacji z przybycia zaliczka na konkretny termin jest bezzwrotna.
 5. Koszt pobytu w Magicznym Domku podany jest w zakładce cennik, na każdą 10 - osobową grupę przypada 1 opiekun bezpłatnie.
 6. Wszelkie dodatkowe ustalenia. prośby, życzenia wpisujemy do formularza zgłoszeniowego, na piśmie.

Informacje ważne

 1. Magiczny Domek jest otwarty przez cały rok z wyjątkiem świąt i dni wolnych od pracy ustawowo.
 2. W przypadku nieciekawej pogody program jest realizowany w środku z wykorzystaniem wszystkich atrakcji Magicznego Domku. W przypadku braku zabaw w Ogrodzie i Na Strefie Frajdo grupa uczestniczy w zabawach w Babcina Szafa oraz Teatrzyk.
 3. W przypadku złej pogody uprzejmie prosimy o zabranie dzieciom obuwia zastępczego. /kapcie, tenisówki/
 4. Wyrażamy zgodę na robienie przez nauczycieli i rodziców zdjęć w Magicznym Domku ale tylko i wyłącznie do użytku prywatnego natomiast nie wyrażamy zgody na wykonywanie i umieszczanie zdjęć z obiektu do innych celów bez wyrażenia pisemnej zgody.
 5. Szanowni Nauczyciele!
  Nasza kadra jest przeszkolona do pracy z dziećmi. Podczas realizacji całego programu zarówno w Magicznym Domku jak i na zewnątrz dzieci są pod opieką profesjonalnych animatorów, którzy od lat z pasją i wielkim zaangażowaniem pracują z najmłodszymi.