Praca z pasją

Głównym pomysłodawcą i prowadzącą Magiczny Domek jest Katarzyna Rajca Kwaśniewska – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie o kierunku Turystyka, pilot wycieczek, animator, kierownik i wychowawca kolonijny.

Od 1998 roku prowadzi w Krakowie Biuro Podróży Obieżyświat specjalizujące się w turystyce dzieci i młodzieży. Od 2011 roku na stałe dowodzi i przyjmuje grupy dzieci w Magicznym Domku. Szczególnie lubi pracować z dziećmi, bo to zazwyczaj najwdzięczniejszy turysta.

Za pracę i działania Katarzyna Rajca Kwaśniewska została wyróżniona nagrodami między innymi: Nagrodą Kobieta Przedsiębiorcza w roku 2005.

Przy obsłudze grup współpracują również wspaniali i niezwykle zaangażowani piloci, animatorzy zabaw, instruktorzy, którzy posiadają nie tylko duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, jak również odpowiednie kwalifikacje do pracy z najmłodszymi. Są nie tylko profesjonalistami w swojej dziedzinie. Są życzliwi, opiekuńczy, dbają o najmłodszych tak aby grupy spędzające czas u nas miały program wypełniony atrakcjami oraz świetną a przede wszystkim bezpieczną zabawą.