Strona Główna / Atrakcje / Kolorowe Kamieniczki

Kolorowe Kamieniczki

W saloniku Magicznego Domku mamy kolejną atrakcję jaką są Kolorowe Kamieniczki. Każda z kamieniczek kryje w sobie różne niezwykłości.

W kamieniczce o nazwie Salon Gier dzieci odnajdą gry z dawnych lat między innymi planszowe, drewniane, domino, jo - jo, kości do gry oraz różnego rodzaju klocki, w tym: drewniane, obrazkowe.

W kamieniczce o nazwie Mały Artysta dzieci zobaczą zabawki, figurki wykonane z różnych materiałów plastycznych między innymi z papieru, drewna, sznurka, metalu.

W kamieniczce o nazwie Muzeum dzieci odnajdą zabawki o różnych ciekawych kształtach, kolorach i strukturach między innymi zwierzątka drewniane oraz wykonane z tkaniny.

W kamieniczce o nazwie Butik, która szczególnie polecana jest dla dziewczynek można odnaleźć ozdoby małych dam między innymi kolekcja wachlarzy o różnych kształtach i wielkościach, bransoletki, korale.

W kamieniczce o nazwie Pałac Śmiechu dzieci odszukają śmieszne, dziwne i wesołe zabawki między innymi wielobarwne prace z tworzywa sztucznego o różnych fantastycznych kształtach, dziwaczne zwierzęta, kule, niesymetryczne figury geometryczne, piszczące i grające zabawki.

W kamieniczce o nazwie Ratusz dzieci mogą pobawić się różnymi pieczęciami oraz pooglądać stare karty pocztowe, fotografie dzieci z dawnych lat /stroje, zabawki/, kolorowe ilustracje.

W kamieniczce o nazwie Dom Muzyki dzieci mogą obejrzeć instrumenty muzyczne przywiezione z różnych krajów oraz bardziej współczesne.

Dzieci w trakcie zabawy mogą otwierać Kolorowe Kamieniczki, wyciągać ukryte w nich skarby i oczywiście bawić się nimi.