facebook
you tube
pinterest
instagram
google plus

Proces rezerwacji pobytu grup w Magicznym Domku:

 

1. Wstępnej rezerwacji należy dokonać telefonując pod nr 12 656 61 24, gdzie grupa zostanie wpisana do grafiku odwiedzających Magiczny Domek na konkretny termin.

 

2. W drugim etapie należy przesłać do nas wypełniowny formularz zgłoszeniowy /faksem 12 656 61 24 lub scan mailem krk@turystykadzieci.pl/, który znajduje się na stronie głównej w zakładce Formularze z wpisanym terminem ustalonym wcześniej. /pkt. 1/

 

3. Po wysłaniu formularza należy oczekiwać potwierdzenia od nas przyjęcia grupy oraz informacji o wpłacie zaliczki w kwocie 15 zł od dziecka. /informacja zwrotna od nas będzie przesłana faksem lub mailowo/

 

4. Zaliczkę prosimy wpłacać na nr konta podany w kontakcie. Pozostałą kwotę wpłacamy w dniu przybycia na miejsce w Magicznym Domku. Rozliczamy się zgodnie z otrzymanym potwierdzeniem.

 

5. Koszt pobytu w Magicznym Domku podany jest w zakładce cennik, na każdą 10 - osobową grupę przypada 1 opiekun bezpłatnie.

 

6. Wszelkie dodatkowe ustalenia wpisujemy do formularza zgłoszeniowego, na piśmie.

 

Informacje ważne:

 

1. Magiczny Domek jest otwary przez cały rok z wyjątkiem Świąt i dni wolnych od pracy ustawowo.

 

2. W przypadku nieciekawej pogody program jest realizowany w środku z wykorzystaniem wszystkich atrakcji Magicznego Domku. W przypadku braku zabaw w Ogrodzie i Na Strefie Frajdo grupa uczestniczy w zabawach w Babcinej Szafie oraz Teatrzyku na Poddaszu.

 

3. W przypadku złej pogody uprzejmie prosimy o zabranie dziecim obuwia zastępczego. /kapcie, tenisówki/

 

4. Wyrażamy zgodę na robienie przez nauczycieli i rodziców zdjęć w Magicznym Domku ale tylko i wyłącznie do użytku prywatnego natomiast nie wyrażamy zgody na wykonywanie i umieszczanie zdjęć z obiektu do innych celów bez wyrażenia pisemnej zgody.

 

5. Szanowni nauczyciele!

Nasza kadra jest przeszkolona do pracy z dziećmi. Podczas realizacji całego programu zarówno w Magicznym Domku jak i na zewnątrz dzieci są pod opieką profesjonalnych animatorów, którzy od lat z pasją i wielkim zaangażowaniem pracują z najmłodszymi.

 

 


© Magiczny domek