facebook
you tube
pinterest
instagram
google plus

Magiczny Domek powstał z myślą o dzieciach, najmłodszych turystach, które w ramach wolnego czasu oraz wycieczek będą chciały w sposób nietypowy, niebanalny spędzić miło czas w miejscu zupełnie niezwykłym, bajkowym, tajemniczym.

 

W Magicznym Domku nigdy nie wiadomo jakie niesamowite atrakcje i niespodzianki mogą czekać na naszych milusińskich, co ciekawego ukryte jest w naszym tajemniczym ogrodzie?

 

Do Magicznego Domku zapraszamy na wycieczki uczniów, dla których przygotowane są ciekawe programy, które realizujemy w niezwykłej scenerii  naszego Domku. Pobyty prowadzone są przez profesjonalnych animatorów oraz osoby od lat pracujące z dziećmi.

Oferta nasza przygotowana jest dla różnych grup wiekowych od kształcenia przedszkolnego do klas  4-6 w ramach zabaw integracyjnych, terenowych i Magicznych Podchodów.

Sceneria i otoczenie Magicznego Domku stanowi wymarzone tło do wspaniałej zabawy, edukacji i wypoczynku dla każdego młodszego i starszego Gościa.

W Magicznym Domku można zorganizować dla swoich bliskich niezapomnianą imprezę urodzinową lub piknik rodzinny.

W czasie ferii zimowych i wakacji organizujemy pobyty tematyczne z wyjątkowymi programami. /półzimowiska i półkolonie/

Pobyt w Magicznym Domku oraz wszystkie atrakcje pozostaną na długo w pamięci najmłodszych i również wierzymy, że w pamięci rodziców oraz opiekunów.

 

Serdecznie zapraszamy!


© Magiczny domek